تعمیرات فوق تخصصی محصولات اپل به همراه ۶ماه ضمانت قطعات تعمیری توسط تیم مهندسین با تجربه و تجهیزات روز.

 

برای تعمیر هر کدام از محصولات اپل در ساعات کاری روزهای شنبه تا پنجشنبه با ما تماس حاصل فرمایید.

 مدت زمان تعمیرات با توجه به مشکل دستگاه متفاوت خواهد بود به شما این اطمینان داده خواهد شد که مهندسین این مجموعه تمام تلاش خود برای رفع عیب دستگاه به محض مشخص شدن ایراد فنی آن را خواهند داشت به طوریکه در بیش از 90 درصد موارد دستگاه تا 24 ساعت روز کاری بعد از پذیرش به مشتری تحویل خواهد شد.

 

توجه داشته باشید دستگاههایی که هزینه تعمیر آنها کمتر از ۱۰۰ هزار تومان باشد بدون هماهنگی با مشتری تعمیر خواهند شد و در صورتیکه هزینه تعمیر دستگاه بیش از ۱۰۰ هزار تومان باشد ابتدا با مشتری تماس گرفته شده و در صورت تایید پرداخت هزینه از سوی مشتری دستگاه تعمیر خواهد شد.


لطفا دقت داشته باشید دستگاههایی که قبلا توسط همکاران تعمیر شده باشند برای تعمیر مجدد و یا رفع مشکل حل نشده از طرف ما قابل پذیرش نمی باشند.

قبل از تحویل دستگاه به بخش تعمیرات در صورت امکان از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کنید و دستگاه را به تنظیمات کارخانه بازگردانید.

برای دستگاه های اپل قبل از هرگونه تعمیرات از عملکرد اپل آیدی که روی دستگاه نتظیم کرده اید اطمینان حاصل نمایید در صورتی که رمز عبور اپل آیدی را فراموش کرده اید تغییراتی مثل به روز رسانی و تعمیرات را انجام ندهید چرا که دستگاه شما غیر قابل استفاده خواهد شد.

 

 


 

 

 

-تعمیر آیفون (iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus,iPhone 7,iPhone 7 Plus)

 

 

 

-تعمیر آیپد (iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro)

-تعمیر آیپاد (iPod touch)

-تعمیر مک

-تعمیر مک بوک (مدلهای 2009 به بعد)

-تعمیر آی مک

-تعمیرات آب خوردگی و آسیبهای ناشی از ضربه و سقوط دستگاه

-تعویض باطری و AC Adapter

-تعویض LCD های شکسته

-بازیابی اطلاعات از دست رفته

-تعمیر دستگاههای Not powering on

-رفع مشکلات Keyboard و Trackpad

-تعمیر Wi-Fi و مشکلات شبکه

-نصب و تعمیراتLogic-board

-نصب ویندوز روی Mac

-نصب انواع نرم افزارهای اوریجینال روی Mac و انواع دیوایس های اپل

-طبق درخواست مشتری امکان ارسال دستگاه ها برای تعمیر به شرکت اپل وجود دارد  

-هزینه ارسال دستگاه ها با توجه به نوع آن متفاوت است و در صورتی که گارانتی بین المللی دستگاه به اتمام رسیده باشد هزینه تعمیر باید پرداخت شود

-ممکن است دستگاه توسط شرکت اپل هم غیر قابل تعمیر اعلام شود در اینصورت مشتری باید هزینه ارسال و برگشت کالا از شرکت اپل را پرداخت نماید

-دقت داشته باشید دستگاه هایی که در ایران تعمیر شده باشند از گارانتی بین المللی اپل خارج می شوند و اپل این دستگاه ها را حتی با پرداخت هزینه پذیرش نخواهد کرد

 

 

برای مشاوره با مهندسین این مجموعه از ساعت 11 الی 18 با شماره 02188792965 تماس حاصل نمایید.