ارسال به تهران

ارسال محصولات در تهران برای خریدهای بیش از یک میلیون تومان رایگان بوده و در صورت موجود بودن در فروشگاه حداکثر پس از یک روز کاری به مشتری تحویل داده خواهد شد، امکان پرداخت در محل فقط برای مشتریان تهرانی فراهم خواهد بود به این ترتیب که ابتدا بسته را از متصدی حمل تحویل گرفته و مبلغ را به مامور پست بپردازد.

ارسال به خارج از تهران

برای مشتریان خارج از تهران هم سه انتخاب ارسال با پست سفارشی و ارسال با پست پیشتاز و ارسال با تیپاکس در نظر گرفته شده، در صورت انتخاب پست سفارشی، مرسوله طی مدت 4 تا 6 روز کاری و در صورت انتخاب پست پیشتاز طی مدت 2 تا 4 روز کاری و همچنین در صورت انتخاب ارسال با تیپاکس مرسوله بعد از 24 تا 72 ساعت به دست خریدار خواهد رسید توجه داشته باشید که تحویل کالا به متصدی حمل به منزله تحویل به خریدار بوده و شرکت بعد از این مسولیتی در قبال کالای حمل شده نخواهد داشت.

ضمنا" در صورت انتخاب ارسال با تیپاکس کالا با تایید مشتری تا سقف ۴ میلیون تومان قابل بیمه کردن خواهد بود.

امکان پرداخت وجه در محل برای خارج از تهران میسر نیست و ارسال کالا برای شهرستانهای خارج از تهران فقط بعد از پرداخت با یکی از روشهای پرداخت امن صورت خواهد گرفت.

بعد از تایید شدن پرداخت از سوی مشتری بلافاصله نسبت به ارسال کالا اقدام خواهد شد و شماره مرسوله (بارنامه) از طریق ایمیل و اس ام اس برای مشتری ارسال خواهد شد.

مشتری می تواند با استفاده از شماره مرسوله و سایت http://tntsearch.post.ir وضعیت مرسوله خود را لحظه به لحظه کنترل کند.
کلیه سفارشات با فاکتور خرید (شامل هزینه کالا + هزینه پست) ارائه می شوند.

خواهشمندیم پس از ثبت سفارش و دریافت شماره مرسوله، اعضای خانواده یا همکارانتان را از سفارش خود مطلع نمایید تا عدم حضور شما جهت تحویل کالا ، منجر به برگشت مرسوله نگردد.

حمل بسته شما

بسته ها حداکثر دو روز کاری پس از تاييد پرداخت ارسال می شوند. شما هرنوع شيوه ی حمل را که انتخاب کنيد شماره ی پيگيری مرسوله برای شما ارسال خواهد شد.

هزينه های ارسال شامل هزينه های بسته بندی و پست می شوند که اگر خرید شما بیشتر از یک میلیون تومان باشد هزینه حمل کالا در تهران رایگان خواهد بود. ما پيشنهاد مي کنيم سفارشات خود را در يک گروه جمع آوري کنيد. بسته ها با تاييد خود شما ارسال مي شوند. در صورت بروز هرگونه مشکل با ما تماس بگیرید.

تحویل بسته

پس از تحویل گرفتن بسته از لحاظ فیزیکی به دقت محصول را بررسی کنید و در صورت وجود هر گونه نقص یا ایرادی آنرا به متصدی حمل بازگردانید. پس از تحویل گرفتن کالا از سوی مشتری شرکت هیچگونه مسئولیتی در قبال آسیب های فیزیکی به محصولات نخواهد داشت.